Menu

REZERVOVAT

 Datum
 Počet osob
 Čas

Pizzeria Pulcinella


Pizzeria Pulcinella je zařízená v jednoduchém a střízlivém stylu, díky živým barvám připomíná charakteristiky italské osterie, v čele se otevírá iluzorní okno, v nemž Vás vítá Pulcinella s připravenou pizzou v dlaních a s výhledem na Vesuv v pozadí. 

Pizzeria PulcinellaPizzerie se nachází v centru Prahy pár kroků od Staroměstského náměstí. Jakmile dojdete k paláci, ve kterém se nacházíme, průchod začínající historickým portálem Vás zavede do vnitřního dvoru domu, kde se během léta můžete usadit i v záhrádce a vychutnat si dobré jídlo na čerstvém vzduchu chráněni před hlukem ulice plné turistů. 

Naším závazkem a radostí je umožnit klientům užít si magii Prahy a zároveň se cítit jako doma vytvořením typické domácí atmosféry, tak jak to umí jen Italové.

Naše menu je bohaté na domácí těstoviny doprovázené různými druhy omáček, od jednoduchých těstovin pomoro až k různým zajímavým kombinacím jako například ravioli s gorgonzolou a hříbky, nebo penne alla vodka, carbonara, amatriciana, a jiné…

Samozřejmě nesmíme zapomenout na pravou pizzu, nejen proto, že pizzaiolo Gennaro je ryzí Neapolec, ale také proto, že produkty, které využíváme jsou výhradně italské.

Na závěr nám nezbývá než popřát Vám krásné zážitky a máte-li chuť,
přijďte nás navštívit.MENU TURISTICO | 03/06/2020
Speciální časově omezená nabídka pro ... [+] informace

® 2021
www.pizzeriapulcinella.cz/
e-mail:

Tel: +420 224 215 023

Naposledy aktualizováno: 13:11 - 10/06/2020
Note Legali | Cookie Policy
Zpět na začátek stránky...